Новини
Головна > Радіо "Куреш" збирає кошти на вихід 4 серії фільму "Крим.25 років боротьби за Україну"

Радіо "Куреш" збирає кошти на вихід 4 серії фільму "Крим.25 років боротьби за Україну"

07.10.2019 17:44

   Ми знімаємо цикл документальних фільмів «Крим. 25 років боротьби за Україну», про те, як саме Крим наповнювався українським змістом з перших років незалежності України і до сьогодення.

   Спираючись на архівні матеріали ми розповідаємо, які фатальні помилки робилися політиками того часу або навпаки, за які рішення можна бути гордими і сьогодні, адже багато сучасних проблем сьгодення саме від того, що політики не знають новітню історію своєї держави!
   Одна серія - один рік з політичного життя українського Криму. Наразі змонтовано та випущено вже три серії, про події 1991, 1992, 1993 років. Всі серії у вільному доступі.

   Просимо підтримати вихід 4 серії документального фільму яка називається: "Рік 1994. Кримська криза. На межі війни". Кожен з Вас може стати спонсором виходу фільму. Ім'я кожного, хто підтримає вихід чергової серїї - увійде до титрів.

   Чекаємо на Вашу підтримку навіть від 100 грн, адже так народжується вільна українська народна документалістика. Тим паче в скрутні для держави часи, які в очевидь є сьогодні, ми повинні розказати про події, які змінили Україну кілька десятків років тому. Якщо не має можливості підтримати фінансово, просимо зробити РЕПОСТ.
   Віримо, що вже в листопаді Ви побачите нову серію про буремний 1994 рік.

Підтримати проект та дізнатись більше, можна за посиланням: https://biggggidea.com/project/krimska-kriza-na-mezhi-vijni-rik-1994/