Новини
Головна > Радіо "Куреш" збирає кошти на нову серію фільму "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Радіо "Куреш" збирає кошти на нову серію фільму "Крим. 25 років боротьби за Україну"

23.02.2019 17:14

ГОЛОВНЕ

   “Радіо Куреш” створює цикл  документальних фільмів під загальною назвою: «Крим. 25 років боротьби за Україну»,  який складається з 25-ти серій, що розповідатимуть про боротьбу Криму,  як частини України, в своїй політичній боротьбі за українську приналежність. Фільм розповідає  про початок політичної історії часів Незалежності України та боротьбу громадянського суспільства з російською гібридною агресією на півострові, яка фактично розпочалась у 1991 році, після виходу України з СРСР.

  Одна серія – один рік, кожна з яких розповідає про тяжкий шлях  Криму, довжиною в 25 років, з першого року незалежності країни і до початку окупації Криму,  де крок за кроком, розказується як півострів боровся за наповнення українським змістом цієї території.

ІСТОРІЯ

 Історія Криму часів Незалежності мало відома населенню України, тому, через брак інформації та більшою мірою, перебуваючи під впливом ще радянської пропаганди,  пересічний громадянин погано орієнтується в подіях навколо Криму і в процесах, які відбувалися в ті часи. Після перегляду, стає цілком зрозуміло, чому після анексії Криму, Росія розгорнула злочинну агресію  проти кримськотатарського народу та усілякими методами намагається витіснити його з окупованого Криму, вбачаючи у ньому реальну загрозу для свого існування.

ПРО ФІЛЬМ

 Покроково, рік за роком, кадр за кадром, спираючись на архівні кадри, пряму мову головних героїв, глядачі матимуть змогу побачити, як українське та кримськотатарське населення боролося за український статус Криму з 1991 року. Почуємо інтерв’ю видатних українських політичних діячів, які  попереджали про можливі наслідки послідовної агресивної політики Москви та непослідовної політики Києва стосовно Криму. Аналізуючи події всіх цих років, стає зрозумілим і очевидним, що коріння сучасної окупації знаходяться набагато глибше і вони прямо пропорційно пов’язані з подіями 2014 року.  

Саме через аналіз архівних матеріалів, глядачу стає зрозуміло, що Росія ніколи не залишала український півострів у спокої та тимчасова окупація 2014 року стала логічним завершенням поступової політичної та інформаційної окупації півострову.  

МЕТА

Через історичні факти новітньої історії України, показати  як будувався Крим, з часів незалежності України і до перших років окупації Криму, а також для переоцінки подій, які призвели до анексії Криму РФ.  

ЗРОБЛЕНО

Вже знята перша серія фільму, яка знаходиться у відкритому доступі:

«1991 рік. Фундамент російської агресії» (перша серія)

На Facebook більше 18000 переглядів:

 

На каналі Youtube: 

 

ПОТРІБНА ВАША ДОПОМОГА ДЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ДРУГОЇ СЕРІЇ:

«1992 рік. Боротьба за незалежність триває»

Для реалізації цього амбітного плану, потрібні кошти для доступу до архівних матеріалів та відряджень, без яких, на жаль, неможливо виготовити якісний продукт. Ми будемо раді будь-якій допомозі від добродіїв, навіть від 10 грн.

 

Переказати кошти можна на рахунок Благодійної Організації «ККСЦ Куреш».

 

При цьому у призначенні платежу, будь-ласка, обов’язково вкажіть «Безповоротна фінансова допомога» чи «Добровільне пожертвування» (згідно зі ст. 157.3 Податкового кодексу України).

Отримувач: БО «ККСЦ «КУРЕШ»

Код ЕДРПОУ: 39249995

Банк: ПАТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО»

Рахунок: № 2600931007701

МФО банка: 305749 

радіо "Куреш"