Новини
Головна > Прокуратура АР Крим висунула підозру Сейтумеру Німєтулаєву у причетності до фінансування «самооборони Криму»

Прокуратура АР Крим висунула підозру Сейтумеру Німєтулаєву у причетності до фінансування «самооборони Криму»

07.08.2019 11:40

  Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим, у ході досудового розслідування у кримінальному провадженні здобуто достатньо доказів для повідомлено громадянину України Н. про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 3 ст. 260 КК України (створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань). Про це повідомляється на сайті прокуратури АР Крим.

  Анонімне джерело із компетентних органів, повідомило, радіо "Куреш", що мова йде про Сейтумера Німєтулаєва. Слідством встановлена причетність громадянина Німєтулаєва до фінансування, у  лютому-березні 2014 року, непередбаченого законами України збройного формування «Самооборона Криму».  А також, встановлено, що вказаний громадянин надавав  приміщення готелю та кафе, що розташовані у селищі Чонгар, Генічеського району, Херсонської обл., у користування так званим «самообронівцям» та спец. службам РФ, для організації їх штабу та місця проживання.

 Зараз Сейтумер Німєтулаєв переховується в окупованому РФ Криму та очолює так звану регіональну громадську організацію «Къырым бирлиги». Факти причетності Німєтулаєва до співпраці з окупаційним режимом в Криму були вочевидь відомі з моменту окупації, однак прокуратурі АР Крим знадобилося 5 років на те, аби хоча б висунути підозру Сейтумеру Німєтулаєву.