Новини
Головна > Прогноз розвитку подій стосовно затримання владики Климента від екс-Представника Президента в Криму Б. Бабіна

Прогноз розвитку подій стосовно затримання владики Климента від екс-Представника Президента в Криму Б. Бабіна

03.03.2019 15:48

   Екс-представник Президента України в АР Крим та м. Севастополі Борис Бабін вбачає два варіанти розвитку подій стосовно затримання владики Климента. Про це він повідомляє на своїй сторінці у фейсбук.

  «Щодо затримання окупантами в Сімферополі архієпіскопа Клімента є два варіанти розвитку ситуації. Якщо такі дії є ексцесом виконавців або формою тиску на очільника Таврійської єпархії - то скоріш за усе владику Клімента незабаром звільнять з місць несвободи. Якщо ж ні - то, вочовидь, мета, яку тоді наразі мають окупанти, є вагомішою за очовидні ризики, що тягне перетворення релігійного діяча на політв`язня. Єдиною такою метою може стати провокативне розпалювання чи організація насильницьких "дзеркальних" дій проти представників Московського патріархату на підконтрольній території України.» - прогнозує Борис Бабін.

  Вочевидь затримання владики Климента є безпідставним та незаконним, тому спецслужби РФ використають це з певною метою в своїх інтересах. Борис Бабін зауважує, що в Україні не сталося активного переходу УПЦ МП до Єдиної помісної церкви, особливо в деяких регіонах і том саме ці регіони можуть стати майданчиком розгортання певних подій через затримання владики Климента.

 «Бо 31 березня наближається, а обіцяних після Томоса кривавих картинок для російської пропаганди досі (на превелику жаль агресора) немає. Майданчиком для таких дій може стати й регіон, де культурно-релігійна політика повністю запущена, де ініціативних переходів громад до ПЦУ немає, де тотально деградоване керівництво втратило контроль за ситуацією в умовах феодальних війн усіх проти усіх. Не хочу, втім, наврочити» - дописує Борис Бабін

 

 Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, в окупованому Криму російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща). Як повідомлялося, Климента затримали на автовокзалі окупованого Сімферополя.   Архієпископ Климент, який є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у м. Ростові-на-Дону.

радіо "Куреш"