Новини
Головна > Презедент НК "Верес" відреагував на інформацію про відвідини анексованого Криму гравцем його футбольного клубу

Презедент НК "Верес" відреагував на інформацію про відвідини анексованого Криму гравцем його футбольного клубу

16.01.2020 11:22

   Іван Надєїн, президент НК "Верес", прокоментував поїздку форварда команди Юрія Соломки під час відпустки на окупований Росією український півострів. Про це повідомляє "UA Футбол". 

"Крим – це Україна. Але як людина і громадянин, я не розумію і не поділяю того, щоб викладати в соціальну мережу відвідування окупованих територій чи будь-які дії, які можна трактувати, як підтримку країни-агресора. Це сприйматимемо як образу вболівальників з усіма відповідними наслідками. Як президент клубу скажу, що ми обов’язково поговоримо з гравцями нашої команди. Гравці, які на контракті з "Вересом", мають розуміти, що для нас патріотизм – не пустий звук. Після відпустки обов’язково про це поговоримо з гравцями. Вони публічні особи і мають усвідомлювати наслідки необдуманих вчинків." - заявив Іван Надеїн. 

    Нагадаємо, що нападаючий НК  "Верес" Юрій Соломка частину своєї зимової відпустки вирішив провести на окупованих територіях. Гравець разом з дружиною відвідав Ялту, про що сам повідомив у своєму Інстаграмі, опублікувавши в сторіз фото і відео.

Фото з інстаграму Юрія Соломки

Кримський Інформаційний Ресурс "Радіо"Куреш"