Крим під Російською окупацією 3511 день
Вся Україна у вогні 586 день
  Прем'ера 8 серії документального циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

Прем'ера 8 серії документального циклу "Крим. 25 років боротьби за Україну"

29.10.2020 18:06

 

Виходить у вільний доступ восьма серія з циклу програм "Крим. 25 років боротьби за Україну" Рік 1998 рік. Криве дзеркало Кримської Конституції", який знімала команда Кримського Інформаційного Ресурсу "Радіо Куреш", під керівництвом головного режисера проекту Ібрагіма Сулейманова та керівника проекту Рустама Авдеєєва. Це остання,  в цьому році, серія з проекту який підтримав Український Культурний Фонд в якому команда перемогла у грантовому конкурсі в минулому 2019 році від УКФ.

За п'ять місяців були випущені чотири серії з циклу програм "Крим. 25 років боротьби за Україну", які розповідали про події, які відбувалися в Криму та Україні в період 1995-1998 рр.

Програми присвячені новітній історії Криму з 1995 по 1998 роки. Всі програми ґрунтуються на широкій джерельній базі, із використанням архівних, у тому числі відео матеріалів, а також інтерв’ю безпосередніх учасників подій.

Таким чином, автори проекту намагалися вирішити  проблему відсутності адаптованої для широкого глядача  інформації про боротьбу  громадянського суспільства у Криму за свої права  у 1995-1998 рр.  та акумулювали документальні свідчення цієї боротьби, яку приховує російська пропаганда.  У телепрограмах, в хронологічному порядку, висвітлюється питання впливу громадянського суспільства на культурні, освітні та політичні процеси на території Криму та роль державних органів у перебігу цих процесів.

Всі  серії у вільному доступі, а сьогодня можна подивитися прем'еру восьмої серії за даним посиланням:

http://youtu.be/eUOUiJeshs8