Новини
Головна > Представництво Президента України вимагає відмінити верифікацію " офіційної " сторінки Сергія Аксьонова у Facebook

Представництво Президента України вимагає відмінити верифікацію " офіційної " сторінки Сергія Аксьонова у Facebook

31.10.2019 20:58

   Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим надіслало запит до компанії Facebook з вимогою відмінити верифікацію сторінки так званого «главы Республики Крым» Сергія Аксьонова. Про це повідомляє прес-служба відомства.

   "Ця особа знаходиться під санкціями, її посада є неправомірною і не визнається міжнародним співтовариством, тому будь-які згадки про неї в міжнародному контексті, або дії, що можуть свідчити про непряме її визнання, є неприпустимими." – повідомили в Представництві Президента України в Автономній Республіці Крим.

   Соціальна мережа Facebook позначила сторінку Сергія Аксьонова синьою галочкою, що означає її верифікацію і визнання правового статусу так званого «керівника виконавчої влади півострова.»

   Сама процедура верифікації означає, що адміністрація соціальної мережі перевірила справжність аккаунта і визнала його поточний правовий статус, як "офіційну сторінку Глави Республіки Крим".

  Нагадаємо, що Сергій Аксьонов, ще у 2014 році очолив окупаційний "уряд" Криму та сприяв окупації українського півострова Росією.

Радіо Куреш