Новини
Головна > Представництво Президента України в АР Крим засудило рішення Генеральної прокуратури РФ стосовно "Радіо "Куреш"

Представництво Президента України в АР Крим засудило рішення Генеральної прокуратури РФ стосовно "Радіо "Куреш"

29.09.2019 19:57

  29 вересня 2019 року Представництво Президента України в АР Крим повідомило в Твіттер, що засуджуємо втручання російських органів влади та контролю в діяльність кримських засобів масової інформації, які працюють на підконтрольній Україні території, зокрема в діяльність «Радіо Куреш».


"Засуджуємо втручання російських органів влади та контролю в діяльність кримських засобів масової інформації, які працюють на підконтрольній Україні території, зокрема в діяльність «Радіо Куреш». Витіснивши незалежні ЗМІ з території тимчасово окупованого Криму і створивши умови, за яких неупереджені ЗМІ та журналісти не мають змоги працювати в Криму, російські органи влади і контролю втручаються у діяльність кримських ЗМІ та звинувачують їх в екстремістській діяльності. Вкотре звертаємо увагу на те, що саме під приводом участі в екстремістській діяльності чи участі в екстремістській організації багато громадян України були позбавлені волі в окупованому Криму та на території Російської Федерації. Саме такі звинувачення найчастіше стають приводом для позбавлення волі наших громадян без належного забезпечення права на справедливий судовий розгляд. "повідомило Представництво Президента України в АР Крим

   Нагадаємо, що 27 вересня Генеральна прокуратура РФ своїм рішенням, розгледіла у матеріалах  "Радіо "Куреш", що працює у м. Херсоні,  заклики до "масових заворушень, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку". Прокуратура дала добу  "Радіо "Куреш"   на видалення матеріалів. У разі невиконання рішення прокуратури, 30 вересня варто чекати судового рішення стосовно "Радіо "Куреш", а саме звинувачення його у екстремістській діяльності.