Новини
Головна > Повернення Криму станеться через загрозу розпаду Росії

Повернення Криму станеться через загрозу розпаду Росії

07.02.2018 10:56

Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу, у своєму інтерв’ю «Крим Реалії» наголосив, що Москва відмовиться від своїх претензій стосовно Криму, тільки у разі загрози розпаду Російської державності. За словами Рефата Чубарова, для того аби Путін повернув окуповані території під контроль України, має статись ситуація, яка загрожуватиме його політичній і може навіть фізичній смерті. Такими можуть бути повстання всередині Росії. Чинником який може спровокувати серйозні повстання у РФ – це посилення санкцій. При максимальній ізоляції Росії від сучасного світу, можна розраховувати на збільшення протидії населення Росії відносно режиму Путіна. Один чи з не найголовніших шляхів ізоляції Росії, є ембарго на російські енергоносії. Якщо відмовитись на рік-півтора від російської нафти, то це стане повних крахом Російської економіки. Рефат Чубаров заначив, що «Загроза розпаду Росії має змусити будь-яку людину, яка буде нею керувати, заради збереження самої Росії відмовитися від територіальних домагань відносно до своїх сусідів і повернути Крим».

Однак українська влада не робить усе можливе, щоб переконати своїх партнерів у необхідності таких кроків, адже з кожним днем ціна на нафту зростає, і прямопропорційно зростаюсь агресивні плани Путіна. На сьогодні головна задача української політики має полягати у об’єднанні світових партнерів і повній підтримці України.

«Ті, хто думають, що ми зможемо самостійно розвиватися, втративши Донбас і Крим, глибоко помиляються. Може бути, економічно щось і вийде, але в духовному плані буде такий надлом, який обов'язково прорветься новими потрясіннями для українського суспільства» - сказав Рефат Чубаров.