Новини
Головна > План жалобних заходів в м.Херсоні, приурочених до 73 річниці геноциду кримькотатарського народу

План жалобних заходів в м.Херсоні, приурочених до 73 річниці геноциду кримькотатарського народу

14.05.2017 10:15

 

План жалобних заходів в м.Херсоні, приурочених до 73 річниці геноциду кримькотатарського народу

15.05.17 відбудеться  виставка під відкритим небом з фотографіями українських політичних в’язнів, які знаходяться сьогодні у в’язницях РФ.


17.05.17 перегляд учнями старших класів та студентів м.Херсона документального фільму, в рамках уроку пам’яти по тематиці жалобних заходів. 
           - церемонія нагородження переможців конкурсу серед учнів старших класів: «На кращі мистецькі та учнівські твори, присвячені історії національно-визвольної                      боротьби українського та кримськотатарського народу з тоталітарним режимом СРСР та відлуння історичних паралелей до сьогодення у боротьбі за державний                  суверенітет та територіальну цілісність України».


18.05.17 - Колективне «Дуа» (молитва) за загиблими при геноциді народу.
             - Жалобний мітинг на головній площі міста - 18 травня о 17-00 годині
             - Акція «Запали свічку пам’яті». Ввечері, після жалобного мітингу, активісти викладають з 1000 свічок у формі півострова Крим з надписом «73. УНУТМА».

 

Приєднатися до мітингу 18 травня 2017 року запрошуються усі патріотичні сили міста, аби разом з корінним народом Криму згадати ті страшні події та вшанувати пам'ять жертв депортації кримськотатарського народу.