Новини
Головна > Підконтрольний Кремлю суд залишив Февзі Саганджі вирок у 10,5 років позбавлення волі без змін

Підконтрольний Кремлю суд залишив Февзі Саганджі вирок у 10,5 років позбавлення волі без змін

14.05.2019 15:40

   Февзі Саганджі звинувачували в участі в незаконному збройному формуванні, яке діяло проти інтересів Росії на території іноземної держави, на судових слуханнях він заявляв про тортури. Підконтрольний Кремлю "Верховний суд" Криму позбавив волі кримського татарина Февзі Саганджі на 10 років і шість місяців за нібито участь у батальйоні "Аскер". Про це повідомляє УНІАН.

   "Сьогодні, 14 травня 2019 року, колегія суддів "Верховного суду" Криму під керівництвом "судді" Олега Лебедя залишила в силі вирок кримському татарину Февзі Саганджі. Він отримав 10 років і шість місяців позбавлення волі нібито за участь у батальйоні" Аскер", - сказано в повідомленні.


   "Суддя" підконтрольного Кремлю "Ленінського районного суду" Іван Удут прийняв таке рішення 26 січня цього року. У тексті вироку є інформація, що на судових слуханнях у цій справі Саганджі заявляв про тортури. Зокрема, кримський татарин повідомив, що в жовтні 2017 року співробітники ФСБ його побили і під тортурами змусили підписати якісь документи. Його заарештували в квітні 2018 року і звинуватили за ч. 2 ст. 208 (участь у незаконному збройному формуванні, яке діяло проти інтересів Росії на території іноземної держави). Свою вину Саганджі не визнав, в суді він заперечував свою участь у батальйоні.