Новини
Головна > П. Порошенко прагне аби РФ відшкодувала кошти за Крим та Донбас

П. Порошенко прагне аби РФ відшкодувала кошти за Крим та Донбас

01.08.2018 19:18

    Президент України Петро Порошенко збирається стягнути з Росії кошти, як компенсацію за знищенняукраїнської  інфраструктури та підприємств на окупованих територіях Донбасу та Криму.  У президента у планах втілити це у життя негайно, вмотивовую це тим, що не має часу для того аби чекати. Повідомив Петро Порошенко у Фейсбук.

   «Звернувся до Кабінету Міністрів України з проханням вжити заходів для якнайшвидшого створення відповідного міжвідомчого координаційного органу. Цей орган передбачений так званим реінтеграційним законом, ухваленим за моєї ініціативи у січні. Цей закон також чітко підтверджує відданість України мирному врегулюванню та відображає мою ідеологію мирної реінтеграції окупованого регіону.» - пише Президент України.

   Президент очікує від Уряду детального плану щодо комплексного розвитку територій, прилеглих до окупованих. Порошенко повідомляє, що його ініціативу підтримали лідери ЄС під час Саміту Україна-ЄС. Лідери країн ЄС переконані у необхідності розвитку прикордонних територій. Це ніби то має допомогти у деокупації окупованих територій. Жителі окупованих територій мають побачити різницю між Україною – країною нових можливостей та Росією – країною втрачених надій, переконаний Президент України.

Аби таке відшкодування Росією завданих Україні втрат, не стало платою за окуповані території.