Новини
Головна > Олег Винник взяв участь у цинічній проросійській акції

Олег Винник взяв участь у цинічній проросійській акції

26.09.2019 17:34

   Російська музична група «МИР 519» розпочала акцію під назвою «#ВСЕММИР» з метою закликати людей «до мирного співіснування». До проекту приєдналися багато зірок російської естради, серед яких прихильники політики президента РФ Володимира Путіна, ті хто підтримали анексію Криму Росією і наголошують на громадянській війні на Сході України. До цієї когорти приєднався і український співак Олег Винник.

   Відеоролик з його участю опублікувала група «МИР 519» на YouTube, де Олег Винник закликає до миру.

   «Я не хочу, щоб батьки оплакували своїх дітей. Я не хочу, щоб молоді дружини ставали вдовами і я не хочу, щоб страждали діти. Давайте не забувати, ми прийшли в цей світ, щоб навчитися любити, а не забирати життя один одного. Усім світ, всім мир », - каже в ролику Винник.

 

   У числі тих, хто приєднався до акції, та підтримують агресію Путіна в Україні - російський журналіст Володимир Познер, співачка Валерія, продюсер Ігор Крутий, виконавці Дмитро Маліков, Володимир Пресняков, Денис Клявер, актори Нона Гришаєва, Максим Аверін та інші. Більшість з них публічно підтримували анексію Криму Росією, а Познер, Валерія і мати Преснякова внесені в базу «миротворця».

Скрін з каналу Ютубе російського гурту «МИР 519»

   На сайті проекту йдеться, що мета акції - закликати людей усього світу до «припинення воєн і протистоянь через різницю в політичних, релігійних та інших поглядах».

   Дивно, що ця акція проходить саме в Росії, і її спікерами є саме ті особи, які підтримують політику президента РФ Володимира Путіна, а саме – військову присутність Росії у багатьох країнах світу. Більша частина з них підтримали анексію Криму РФ, війну РФ у Сирії, на Сході України, Чечні, фіктивні антитерористичні операції проти мирного населення у Дагестані. І ще більш дивним є той факт, що таку акцію підтримав і Олег Винник.

  Крім того, в рамках цієї акції, було записано відеокліп на пісню «Всем мир», де також взяв участь український співак.

 

 

  В офіційній відповіді прес-служби Олега Винника на запит Укрінформу повідомили, що участь співака Олега Винника в російському проекті "всеммир» не суперечить життєвій і патріотичній позиції артиста.

"Щороку 21 вересня міжнародна громадськість відзначає Міжнародний день миру. Цей День Генеральна Асамблея ООН оголосила днем ​​зміцнення ідеалів миру серед всіх країн і народів - як на національному, так і на міжнародному рівні". Рішення підтримати Міжнародний проект, який був запущений в Міжнародний день миру, не йде в розріз з життєвої і патріотичною позицією артиста. За умовами проекту, учаснику необхідно було самостійно зняти на камеру те, що він хоче сказати на захист миру на планеті і вимовити фразу : "Всім Мир" рідною мовою " - йдеться у відповіді.

Російські зірки не звертаються на пряму до України, однак для цього використовують придумані ними ж синоніми типу "Разве может брат воевать с братом".

Рустам Авдєєв, "радіо "Куреш"