Новини
Головна > Окупанти кримчанам "наказують" не виїжджати на материкову Україну

Окупанти кримчанам "наказують" не виїжджати на материкову Україну

06.08.2018 14:38

   Так звана влада Севастополя застерігає жителів анексованого Криму від поїздок на материкову Україну. Так, на думку самопроголошеного в.о. віце-губернатора міста Володимира Татарчука, відвідування України нібито "небезпечно" для кримчан. Про це повідомляє "События Крыма".

   "Відвідування України сьогодні небезпечно. Її керівництво продовжує послідовно переслідувати кримчан і севастопольців за надуманими звинуваченнями", - заявив він в ході апаратної наради в міському "уряді".

(На фото: так званий в.о. віце-губернатора міста Севастополь Володимир Татарчук)

  При цьому, за словами Татарчука, тиску піддаються в першу чергу особи, які прибули на територію України для отримання біометричних паспортів і безвізового виїзду до країн Шенгенської зони.
"Вони можуть бути затримані співробітниками СБУ або Національної поліції під будь-яким приводом. В групі особливого ризику - громадяни, які беруть участь в організації виборів Криму, держслужбовці, правоохоронці, колишні військовослужбовці ЗСУ", - додав так званий чиновник.

   Нагадаємо, що СБУ на тимчасовому адмінкордоні з окупованим Кримом цього року затримала: Олену Юревич (Одновол) – довірену особу В. Путіна на нелегітимних виборах у Криму, Фаруха Камалова –  так званого екс-заступника Міністра Спорту Криму, Сергія Осмініна – так званого депутата Євпаторійської ради, яких звинувачують у державній зраді.