Новини
Головна > Новий пакет санкцій застосують до партнерів ТОВ "Титанові інвестиції"

Новий пакет санкцій застосують до партнерів ТОВ "Титанові інвестиції"

21.09.2018 15:16

   На сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб з’явилась інформація про розроблення пропозицій застосування санкцій проти компаній, пов’язаних з виробництвом та реалізацією хімічної продукції з тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляється на сайті МінТОТ.

  Покарати планують ряд юридичних осіб, які сприяють роботі заводу "Титан" в Армянську. Юридично діяльність цього підприємства забезпечується зареєстрованим в Росії ТОВ "Титанові інвестиції", котре рішенням РНБО України вже перебуває під санкціями.

  Фахівці міністерства наголошують, що продукція "Титану" виробляється завдяки незаконно видобутим корисним копалинам з надр, що належать винятково українському народові, зокрема природного газу та води з підземних джерел в АР Крим. Окрім того, виробництво загрожує життю та здоров’ю громадян України як на підконтрольних, так і на окупованих територіях.

    "До переліку компаній, щодо яких пропонується застосувати санкції, належать: "Летан Інвестментс Лімітед" (Кіпр), ТОВ "Титанактив" (РФ), ТОВ "Центр оптимальних технологій" (РФ), "Охна Холдінгс лімітед" (Кіпр), ТОВ "Хімкомснаб" (РФ), "Толексіс Інтерпрайзіз ЕйДжи" (Швейцарія). Запровадження санкцій до усіх причетних юридичних осіб унеможливить економічні відносини з Україною, дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами ЄС", - повідомили в міністерстві.

На сьогодні Міністерством підготовлено та надіслано на опрацювання відповідний проект розпорядження до органів державної влади. В подальшому це розпорядження буде винесене на розгляд Уряду та на засідання Ради національної безпеки та оборони України.