
Неоголошена війна - тероризм
Тероризм, явище з яким людство все частіше стикається у ХХ та ХХІ ст.
- Що ж таке тероризм? Журналістам та громадським діячам пояснив Ігор Семиволос (Центр близькосхідних досліджень AMES, м. Київ) на лекції, яка відбулась у рамках програми Української Школи Миротворчої журналістики для Причорномор’я, що проходить з 21 по 24 січня 2016р. у м. Одесі.
За словами та дослідженнями фахівця, Тероризм – це перш за все інструмент, техніка;
- Дуальність
- Емоціо
- Тоталітарна форма війни та політики, яка ламає військові конвенції та політичні моделі і т.д.
Ключове завдання тероризму – цивільне населення. Психологічне насильство та пропаганда.
Якщо Росія вторглася на територію України без оголошення війни, то таке вторгнення є тероризмом. Конфіскація ЛНР-ми та ДНР-ми майна на окупованих територіях, це теж прояв класичного тероризму. Терористи широко використовують сам теракт, як пропаганду, яка є діючим засобом повалення існуючого режиму. Саме таку пропаганду зараз ведуть терористи на Сході України, використовуючи потужний інформаційний тиск на населення, що проживає на окупованих територіях, використовуючи ще й методи залякування.
Після терактів, будь-який уряд, змушений посилити репресії, і цим починають користуватися терористи, провокуючи владу на конкретні дії з виявлення та знищення терористів. Терористи широко користуються війною на виснаження, саме такий варіант ведення війни, ми зараз можемо побачити на Сході України. Росія має на меті витягнути з України усі ресурси шляхом затягнутої війни, аби виснажена Україна погодилась на їхні подальші умови.
Автори: Еріка Авдєєва, Рустам Авдєєв
Поділитися у соціальних мережах
Популярне

Как вернуть Крым. Интервью президента Украины Владимира Зеленского журналистам из Крыма

Вечір-реквієм до 77 роковини геноциду кримськотатарського народу "Пам'ятаємо!"

Як вступити до Херсонських ВУЗів абітурієнтам з Криму?
