Новини
 
Головна > Неоголошена війна - тероризм

Неоголошена війна - тероризм

22.01.2016 11:15

Тероризм, явище з яким людство все частіше стикається у ХХ та ХХІ ст.

-  Що ж таке тероризм? Журналістам та громадським діячам пояснив Ігор Семиволос  (Центр близькосхідних досліджень AMES, м. Київ) на лекції, яка відбулась у рамках програми  Української Школи Миротворчої журналістики для Причорномор’я, що проходить з 21 по 24 січня 2016р. у м. Одесі.


За словами та дослідженнями фахівця, Тероризм – це перш за все інструмент, техніка;
- Дуальність
- Емоціо
- Тоталітарна форма війни та політики, яка ламає військові конвенції та політичні моделі і т.д.


Ключове завдання тероризму – цивільне населення. Психологічне насильство та пропаганда.

Якщо Росія вторглася на територію України без оголошення війни, то таке вторгнення є тероризмом. Конфіскація ЛНР-ми та ДНР-ми майна на окупованих територіях, це теж прояв класичного тероризму. Терористи широко використовують сам теракт, як пропаганду, яка є діючим засобом повалення існуючого режиму. Саме таку пропаганду зараз ведуть терористи на Сході України, використовуючи потужний інформаційний тиск на населення, що проживає на окупованих територіях, використовуючи ще й методи залякування.


Після терактів, будь-який уряд, змушений посилити репресії, і цим починають користуватися терористи, провокуючи владу на конкретні дії з виявлення та знищення терористів.  Терористи широко користуються війною на виснаження, саме такий варіант ведення війни, ми зараз можемо побачити на Сході України. Росія має на  меті витягнути з України усі ресурси шляхом затягнутої війни, аби виснажена Україна погодилась на їхні подальші умови.
 

Автори: Еріка Авдєєва, Рустам Авдєєв