Новини
Головна > НАТО закликає Росію взяти на себе відповідальність за збиття літака Boeing 777

НАТО закликає Росію взяти на себе відповідальність за збиття літака Boeing 777

18.11.2018 14:44

   Парламентська асамблея НАТО висловловила підтримку розслідуванню аварії МН17 і закликала Росію взяти на себе відповідальність за катастрофу.

    Про це йдеться у проекті резолюції ПА НАТО “Оновлення відповіді на російські гібридні тактики”, повідомляє Укрінформ.

    “Парламентська асамблея підтверджує свою тверду підтримку розслідування падіння літака рейсу МН17 в Україні, яке провадить влада Нідерландів; та закликає Кремль виконат и резолюцію Радбезу ООН 2166, взяти відповідальність та у повну силу долучитися до намагань встановити справедливість”, — зазначається у проекті резолюції.

    У ПА НАТО також  засудили використання отруйної речовини "Новичек" у Солсбері та схвалили єдність і підтримку, “продемонстровані союзниками уряду Британії”. “Асамблея засуджує втручання Росії у нещодавні вибори та референдуми у євроатлантичній зоні; а також висловлює глибоке занепокоєння подібними загрозами, що постають перед майбутніми виборами, й підтримкою Кремлем маргінальних політичних рухів на Заході”, — стверджується у документі.

  Парламентська асамблея НАТО триває цього тижня у канадському Галіфаксі, голосування за остаточний варіант резолюції відбудеться у понеділок.

Участь у Галіфакському міжнародному безпековому форумі від України, бере міністр закордонних справ Павло Клімкін.