Новини
Головна > На Крим та Донбас запустили трансляцію іномовлення з України

На Крим та Донбас запустили трансляцію іномовлення з України

30.03.2018 11:24

    29 березня у тестовому режимі, розпочалась трансляція UA|TV, телеканалу Мультимедійної платформи іномовлення України на окуповані території Криму та Донбасу. Про це повідомляє Міністерство інформаційної політики України.

    З телевежі в Чонгарі (Херсонська область) ТОВ «Телемережі України» розпочали трансляцію UA|TV в тестовому режимі на територію окупованого Криму з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T2. З телевежі у Волновасі (Донецька область) Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення включив UA|TV в тестовому режимі  з потужністю 1 кВт у цифровому форматі DVB-T.

    «Мовлення з телевеж у Чонгарі та Волновасі - це лише початок. Міністерство інформаційної політики України бере на себе зобов’язання забезпечити повноцінне мовлення UA|TV на Крим та Донбас. І ми це зобов’язання виконаємо», - заявив Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

   За словами генерального директора ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» Людмили Березовської,  основною метою створення системи іномовлення України є забезпечення глядацькій аудиторії можливості формувати власний незалежний погляд на події та явища, які відбуваються в Україні. Адже доступ на окупованих територіях Криму, Донецької та луганської областей обмежений.

   У найближчий час планується запустити іномовлення на на окуповану територію Луганської області.

    Тепер кримські татари, що живуть в окупованому Криму, та на адміністартивному кордоні з Кримом, мають змогу дивиться телепередачі рідною мовою. Адже канал транслює новини та програми власного виробництва через супутникові та кабельні мережі п’ятьма мовами - українською, англійською, російською, арабською та кримськотатарською.

   Нагадаємо, що телеканал UA|TV розпочав мовлення 1 жовтня 2015 року. Правовим підґрунтям для його роботи є розроблений Міністерством інформаційної політики Закон України «Про систему іномовлення України», прийнятий Верховною Радою 8 грудня та підписаний Президентом 28 грудня 2015 року.

 

 

Вподабайте сторінку радіо "Куреш" https://www.facebook.com/pg/kureshradiosi/reviews/?ref=page_internal  та підпишіться на новини!

НАМ ВАЖЛИВА ВАША ПІДТРИМКА!