Новини
Головна > Мустафі Джемілєву вручили «Кримську Декларацію» США

Мустафі Джемілєву вручили «Кримську Декларацію» США

26.07.2018 19:15

   Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу, національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв отримав від помічника держсекретаря США Весса Мітчелла оприлюднену напередодні Декларацію політики США по Криму. Про це повідомляють Крим.Реалії з посиланням на  прес-службу партії «Блок Петра Порошенка».

   Перебуваючи з візитом у Сполучених Штатах Америки, Мустафа Джемілєв разом з послом України в США Валерієм Чалим зустрілися з Вессей Мітчеллом, який вручив Джемілєву оголошену Декларацію політики США щодо Криму.

   У документі наголошується, що «Сполучені Штати знову підтверджують свою політику щодо відмови визнання вимог Кремля щодо встановлення суверенітету над територією, захопленої силою всупереч міжнародному праву. Спільно з союзниками, партнерами та міжнародною спільнотою Сполучені Штати відкидають спробу Росії анексувати Крим і зобов'язуються підтримувати політику щодо відновлення територіальної цілісності України ».

   Також повідомляється, що Мустафа Джемілєв повідомив Вессей Митчеллу «актуальну інформацію про стан справ з правами людини в окупованому Криму і закликав міжнародну спільноту до більш рішучих дій по відношенню до агресора».

   Нагадаємо, що 25 липня держсекретар США Майк Помпео випустив «Кримську декларацію», в якій йдеться про те, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексію Криму Росією. Помпео заявив, що США будуть і надалі наполягати на відновленні територіальної цілісності України.