Новини
Головна > Міністр Турецької Республіки заявив про незмінну позицію Туреччини по Криму та кримських татарах

Міністр Турецької Республіки заявив про незмінну позицію Туреччини по Криму та кримських татарах

05.08.2019 16:34

  Сьогодні, 5 серпня у Турецькій Республіці пройшла нарада міністрів Туреччини, де Міністр Мавлют Чавушоглу, пееред присутніми заявив, що Туреччина не визнає окупації Криму та стоїть на позиції захисту прав кримських татар. Про це повідомив посол України у Турецькій Республіці Андрій Сибіга на своїй сторінці у Твіттер.

"Щойно на 11 нараді послів ТР Міністр @MevlutCavusoglu  твердо заявив про незмінну позицію щодо невизнання тимчасової окупації Криму та продовженні активної політики захисту прав кримських татар - надзвичайно важлива заява перед надзвичайно важливою аудиторію-дякуємо! " дописав Андрій Сибіга.

  Нагадаємо, що – 7-8 серпня Президент України Володимир Зеленський перебуватиме з робочим візитом у Турецькій Республіці. У рамках візиту в Анкарі заплановані переговори Глави держави з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, а також зустріч з представниками української та кримськотатарської громад. Крім того, у Стамбулі Володимир Зеленський зустрінеться з Вселенським Патріархом Варфоломієм І.

радіо "Куреш"