Новини
 
Головна > "МИ ЙДЕМО ДО СЕБЕ ДОДОМУ" - ЧУБАРОВ АНОНСУВАВ МИРНИЙ МАРШ НА КРИМ

"МИ ЙДЕМО ДО СЕБЕ ДОДОМУ" - ЧУБАРОВ АНОНСУВАВ МИРНИЙ МАРШ НА КРИМ

08.12.2019 11:12

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров анонсував підготовку й проведення міжнародної мирної акції "Світ – проти насильства і окупації. Марш гідності", повідомляє "Крим.Реалії".

"Формою проведення такої акції ми бачимо організацію ходи з материкової частини української держави в іншу частину української держави – до кримського півострова. Ми йдемо до себе додому", – сказав Чубаров.

Він наголосив, що після окупації Криму Росія не виконала жодного міжнародного рішення, тож акція покликана допомогти "повернути її в правові рамки". Також він додав, що організатори звернуться до низки країн і міжнародних організацій, щоб вони взяли участь у марші.

Дата акції поки невідома. Голова Меджлісу кримських татар зазначив, що підготовка може забрати декілька місяців.

У Москві назвали провокацією міжнародну мирну акцію Меджлісу, присвячену окупованому Росією Криму, і пообіцяли дати "відсіч". У Раді Федерації відзначили, що правоохоронні органи не дозволять членам української організації потрапити на російську територію, оскільки вона в судовому порядку визнана екстремістською. Про це повідомляє Газета.ru.

"Вони можуть робити гучні заяви про те, що вони такий марш здійснять. Зрозуміло, вони отримають відповідну відсіч. На цьому вся їх діяльність і закінчиться", - заявив член комітету Ради Федерації з міжнародних справ Сергій Цеков.

радіо Куреш