Новини
Головна > "Ми висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу широкомасштабної мілітаризації Кримського півострова..." - із опублікованої заяви Євросоюзу

"Ми висловлюємо глибоке занепокоєння з приводу широкомасштабної мілітаризації Кримського півострова..." - із опублікованої заяви Євросоюзу

16.01.2020 10:55

   Фото: http://mignews.com.ua/

На форумі ОБСЄ делегація Євросоюзу вказала на продовження мілітаризації окупованого Криму Росією. Представники ЄС засудили російську агресію проти України й наголосили, що підтримують політику невизнання анексії півострову. Про це повідомляє Укрінформ. 

“Ми висловлюємо глибоку стурбованість з приводу широкомасштабної мілітаризації Кримського півострова зі сторони Росії, яка продовжує впливати на безпеку в Чорноморському регіоні та за його межами”, – зазначили в заяві.

Нагадується, що ЄС рішуче засуджує акти агресії РФ проти України та не визнає незаконну анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Європейський Союз також вкотре закликав усі сторони виконати взяті на себе зобов’язання, оскільки "стійке політичне врегулювання конфлікту на сході України може бути досягнуто лише шляхом повного виконання Мінських домовленостей".

Кримський Інформаційний Ресурс "Радіо "Куреш"