Новини
Головна > Мешканець Херсонської області з окупованого Криму намагався провезти на материк пристрій для шпигунства

Мешканець Херсонської області з окупованого Криму намагався провезти на материк пристрій для шпигунства

23.02.2019 17:38

   21 лютого, до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чаплинка» на автомобілі CITROEN прибув громадянин України, мешканець Херсонщини, який направлявся з тимчасово окупованого Криму на материкову частину України, в салоні автомобіля якого був виявлений пристрій для шпигунства. Про це повідомляє Азово-Чорноморське Регіональне управління Держприкордонслужби.

«Під час огляду прикордонниками транспортного засобу в салоні автомобіля у відсіку для рукавиць прикордонники виявили пристрій для негласного отримання інформації у вигляді авторучки, оснащеної відеокамерою та флеш-накопичувачем.» - повідомили у Держприкордонслужбі.

 

Оперативне фото

 У відповідності до чинного законодавства, незаконне придбання, збут, використання та зберігання таких пристроїв може тягнути за собою кримінальну або адміністративну відповідальність.

   Знахідку прикордонники передали співробітникам СБУ, які вже притягнули громадянина до адміністративної відповідальності за ст. 195-5 КУпАП «Незаконне зберігання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації».

радіо "Куреш"