Новини
Головна > Меджліс скликає конференцію Курултаю кримськотатарського народу

Меджліс скликає конференцію Курултаю кримськотатарського народу

02.11.2018 10:20

Меджліс кримськотатарського народу скликає 12 листопада конференцію делегатів Курултаю VI скликання у м. Києві. Відповідне розпорядження опублікував на своїй сторінці у фейсбук голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

 

Делегати мають обговорити Постанову «Про реалізацію кримськотатарським народом права на самовизначення на своїй історичній території - в Криму», що була прийнята на 2-й позачерговій  сесії Курултаю кримськотатарського народу VI скликання у Бахчисараї, 29 березня 2014.  На конференції буде обговорене питання про стан  ситуації в окупованому Криму і завдання органів національного самоврядування в умовах тимчасової окупації Криму Російською Федерацією. Повідомляється, що будуть схвалені деякі заяви, звернення та резолюції.

Нагадаємо, що Курултай кримськотатарського народу є вищим представницьким органом кримських татар. Вперше він був скликаний у 1917 році, друге засідання Курултаю вдалося провести лише у 1991 році, коли Україна стояла за крок до набуття незалежності та самостійності.