Новини
Головна > Макаревич: Якби не було України, її треба було б вигадати

Макаревич: Якби не було України, її треба було б вигадати

09.02.2019 19:01

  Лідер групи «Машина часу» Андрій Макаревич висловився щодо завеликої кількості програм на російському телебаченні, в яких приділяється забагато уваги подіям в Україні. Про це він написав у фейсбук.

  "Чотири з гаком роки наші генерали ідеологічного фронту кричать в телевізорі про Україну. Кожен день - вірніше, щоранку, день, вечір і ніч. Обурюються, обурюються, кепкують, іронізують, навіть (ух ти!) - співчувають. Чи не про Путіна і Медведєва, не про Рогозіна і Шойгу, не про пенсії і зарплати наших громадян, не про нові дивовижні ініціативи нашої Думи - ви що, з глузду з'їхали? Про Україну і Порошенко. Ну, ще трохи про Трампа - в зв'язку з Україною, зрозуміло. Чотири з гаком роки кожен день - це ж ні в кого фантазії не вистачить. Але нашим - вистачає. А тут ще українські вибори на носі - Телесвято правди і добра тільки починається!

Воістину - якби не було України, її треба було б вигадати."

   Нагадаємо, що Андрій Макаревич визнає Крим українською територією і виступає проти політики Володимира Путіна. Раніше Макаревич піддався критиці після того, як заявив, що Росії слід було купити Крим, «якщо не могла без нього жити». 

радіо "Куреш"