Новини
Головна > Литва виділила Україні кошти на гуманітарну допомогу

Литва виділила Україні кошти на гуманітарну допомогу

27.03.2018 10:45

    Міністерство закордонних справ Литви виділило  55 тисяч євро на гуманітарну допомогу Україні, з яких 20 тисяч євро будуть переведені в Дитячий фонд Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) і 35 тисяч євро в Міжнародний комітет Червоного Хреста. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Литви.

   Кошти виділені з метою надання гуманітарної допомоги Україні з урахуванням інформації, наданої Управлінням ООН з координації гуманітарних питань. Україна у цьому році потребує 187 млн. дол. США, для забезпечення гуманітарних потреб тимчасово окупованих територій в Україні.

   За даними Організації Об'єднаних Націй, конфлікт на сході України безпосередньо торкнувся 4,4 мільйона чоловік, 3,4 мільйона потребують гуманітарної допомоги, 10 303 людини вбито,  24 778 осіб отримали поранення. На даний час в Україні близько 70% осіб, які потребують гуманітарної допомоги, становлять люди похилого віку, жінки і діти.

   В Україні в даний час налічується близько 1,5 млн. внутрішньо-переміщених осіб, які в значній мірі залежать від гуманітарної допомоги. Гострою проблемою, на думку Литовського уряду,  постала проблема отримання освіти дітьми, що постраждали внаслідок російської агресії в Україні. Вони мають отримати належну освіту, на підконтрольній частині території України, адже в окупованих районах кількість навчальних закладів зменшується.

    Нагадаємо, що у цьому році Міністерство закордонних справ Литви вже виділило 95 тисяч євро на гуманітарну допомогу Україні, палестинським біженцям і Верховному комісару Організації Об'єднаних Націй у справах біженців.

Вподабайте сторінку радіо "Куреш" https://www.facebook.com/pg/kureshradiosi/reviews/?ref=page_internal