Новини
Головна > 13 листопада у Херсоні пройде фестиваль нацменшин та корінних народів до Дня толерантності

13 листопада у Херсоні пройде фестиваль нацменшин та корінних народів до Дня толерантності

12.11.2019 16:34

 13 листопада у Херсоні пройде захід приурочений Міжнародному дню толерантності, що відзначається щорічно 16 листопада. Про це повідомляє управління культури Херсонські міської  Ради.

  13 листопада, о 13.00, на базі Обласного Палацу молоді та студентів відбудеться міський фестиваль «Херсон – місто толерантності». В програмі фестивалю заплановані  художні та просвітницькі виставки, виступи творчих колективів національно-культурних товариств міста Херсона і області, клубних формувань окремих громадських організацій, навчально-виховних закладів. У заходах візьмуть участь представники кримськотатарських колективів -  «Атеш» (Керівник: Рамазан Курбедінав), «Єлькен» » (Керівник: Азіз Сейтвелієв) та тендітний «СельсебІль» » (Керівник: Сусанна Ізмайлова).

  15 листопада, об 11.00, на базі ЦБ ім. Лесі Українки пройде «круглий стіл», до участі в якому  запрошено представників органів місцевого самоврядування, національно-культурних товариств, інших громадських організацій міста Херсона, діяльність яких направлена на забезпечення прав людей різних соціальних груп.