Новини
Головна > Лідер Меджлісу кримськотатарського народу подякував кримчанам за бойкот виборів

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу подякував кримчанам за бойкот виборів

19.03.2018 18:09

   

Лідер Меджлісу кримськотатарського народу, звернувся до кримчан із подякою у бойкотуванні 19 березня незаконних виборів на території окупованого КРиму президента Російської Федерації. Про це повідомляє Рефат Чубаров на своїй стронці у Фейсбук. Він також подякував усім кримчанам, які не співпрацюють з окупаційною владою і залишаються вірними Україні.

Текст звернення Рефата Чубарова:

Saygılı yurttaşlar! 
Дорогі співвітчизники!

     Захоплений сміливістю кожного з вас - сотень тисяч кримських татар, українців, людей інших національностей, які проживають в Криму.

    Своєю відкрито проголошеним бойкотом незаконних виборів, організованих російською окупаційною владою на території тимчасово окупованого Криму, ви продемонстрували всьому світу наявність власної гідності та вірності своїй державі - Україні.

   Проявлені вами в умовах російської окупації громадянська мужність і рішучість відзначаються багатьма урядами, надихають політиків на дії, що мають відновити державний суверенітет України над Кримом.

    Меджліс кримськотатарського народу із вдячністю відзначає тотальну неучасть кримськотатарського народу в незаконних виборах 18 березня 2018 року, організованих в Криму російськими окупантами.

    Від імені Меджлісу кримськотатарського народу висловлюю вдячність сотням тисячам громадян України, які проживають в Криму і не дозволяють російським окупантам втягувати себе в здійснювані ними злочинні дії.

    Крим буде звільнений від російських окупантів!

    Криму має і буде надано статус кримськотатарської автономії в складі незалежної України!

Рефат Чубаров,

Голова Меджлісу кримськотатарского народу,
19 березня 2018 року, Київ