Новини
Головна > Крим. 25 років боротьби за Україну. Частина 1

Крим. 25 років боротьби за Україну. Частина 1

20.01.2018 10:16

Радіо Куреш починає випуск циклу історичних програм «Крим. 25 років боротьби за Україну».

 У кожній з 25 серій, ми розповімо Вам про всі 25 років новітньої історії боротьби Криму, за право бути частиною України. Боротьбі корінного народу Криму - кримських татар за право бути громадянами незалежної України.

Починаючи з 1991 року, влада в Києві або не чула, або не хотіла чути  меседжі від  Меджлісу  про сепаратистські настрої російськомовного населення в Криму, але в повній мірі відчули на собі звинувачення в сепаратизмі.

  Що року в Автономній Республіці відбувалися події, ретельно плановані Москвою для дискредитації всього українського. Починаючи з 1991 року, до влади в Криму приходили проросійські сили, там не було місця кримським татарам, які почали свою активну боротьбу за право жити і розвиватися в Криму. Саме вони, за підтримки Народного Руху України, почали боротьбу з російською агресією на території Криму і саме вони стали рушійною силою демократичних змін в Криму в усі наступні роки.

Чому не вдалося уникнути окупації півострова, і що  сприяло цьому? Всі відповіді ви знайдете в наших випусках.

 Сьогодні, в річницю т.зв. загальнокримського референдуму 1991 року, в першому випуску «Крим 25 років боротьби за Україну» ви дізнаєтеся про закладення фундаменту російської агресії в Криму, про важливі віхи в долі півострова, проведення трьох референдумів і першу заборону Меджлісу.

 

 

Радио Куреш начинает выпуск цикла исторических программ «Крым. 25 лет борьбы за Украину».

 В каждой из 25 серий, мы расскажем Вам о 25 годах борьбы Крыма,  быть частью Украины. Борьбе коренного народа Крыма - крымских татар за право быть гражданами независимой Украины.

Начиная с 1991 года, власть в Киеве либо не слышали, либо не хотели слышать посылаемые Меджлисом  месседжи о сепаратистских настроениях русскоязычного населения в Крыму, но в полной мере ощутили  на себе обвинения в сепаратизме.   

  Каждый год в Автономной Республике происходили события, тщательно планируемые  Москвой для дискредитации всего украинского. Начиная с 1991 года, к власти в Крыму приходили пророссийские силы, там не было места крымским татарам, которые начали свою активную борьбу за право жить  и развиваться в Крыму. Именно они, при поддержке Народного Руха Украины,  начали борьбу с российской агрессией на территории Крыма и именно они стали движущей силой демократических перемен в Крыму во все последующие годы.

Почему не удалось избежать оккупации полуострова, и какая почва способствовала этому, все ответы вы найдете в наших выпусках.

 Сегодня, в годовщину т.н. общекрымского референдума 1991 года, в первом выпуске «Крым 25 лет борьбы за Украину» вы узнаете о заложении фундамента российской агрессии в Крыму, о важном переломе в судьбе полуострова, о проведении трех референдумов и уже первом запрете Меджлиса.