Новини
Головна > У Криму звільнили архітектора через розголошення інформації про віллу Кисельова

У Криму звільнили архітектора через розголошення інформації про віллу Кисельова

08.10.2018 12:21

В окупованому Росією Криму за статтю про віллу російського пропагандиста Дмитра Кисельова в Коктебелі поплатився посадою архітектор Володимир Мазурін. Автор матеріалу, власне, писав не про нерухомість Кисельова, а про небезпеку будівництва на узбережжі - мовляв, вдома можуть сповзти в море в результаті зсуву. Про це повідомляють "Факти". 

Про звільнення «Новой газете» повідомив сам архітектор, якого в терміновому порядку викликали рано вранці на роботу і повідомили: «Ви нам більше не потрібні». До цього головного редактора газети «Город24» Олену Войтову змусили викупити тираж газети, в якій був опублікований матеріал, а потім також «попросили» на вихід.

Володимир Мазурін повідомив, що в електронну версію газети внесли зміни - на місці його матеріалу про нерухомість пропагандиста з'явився рекламний блок.

У статті «Чародії зсувного схилу» архітектор згадував, як в 2015-2016 роках керував реконструкцією вілли в Коктебелі, при будівництві якої в 2005 році були допущені порушення. Через них будівля може «сповзти» на будинки, що збудовані нижче. Видання уточнює, що іншої дачі, що стоїть на обриві в Коктебелі, немає - є тільки Кисілевська вілла.

Сам Дмитро Кисельов заявив, що подав заяву в поліцію, звинувативши архітектора Мазурина у вимаганні та заявивши, що «всі його цифри взяті зі стелі».

Також видання повідомляє, що влітку цього року в Коктебелі відбувся конфлікт: окупаційна влада зажадала, щоб набережна міста перейшла у власність півострова, а місцеві вважають, що проект реконструкції набережної лобіює безпосередньо Дмитро Кисельов, чия дача знаходиться поруч.

Телеведучий і директор пропагандистського каналу «Росія сьогодні» Дмитро Кисельов володіє солідною нерухомістю в окупованому Криму. Зокрема, в Коктебелі йому належать земельні ділянки з насадженнями маслинових дерев, виноградники і винзавод.