Новини
Головна > Кримських татар запрошують приєднатися до міжнаціонального форуму «Херсонщина багатонаціональна»

Кримських татар запрошують приєднатися до міжнаціонального форуму «Херсонщина багатонаціональна»

06.03.2019 20:31

   Херсонський регіональний меджліс запрошує кримських татар Херсонської області взяти участь у міжнаціональному форумі «Херсонщина багатонаціональна», який відбудеться 11 березня у місті Херсоні. Про це повідомляє Херсонський міський Меджліс кримськотатарського народу.

 «Херсонський регіональний меджліс запрошує кримських татар Херсонської області прийняти участь у міжнаціональному форумі «Херсонщина багатонаціональна» за участю лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, заступника голови Міллій Меджліса кримськотатарського народу Ахтема Чійгоза, представників обласної влади, депутатів Верховної Ради України, Генеральних та Почесних консульств іноземних держав в Україні, голів етнічних громад, які проживають на території Херсонської області, представників їх релігійних конфесій та деномінації.» - сказано у зверненні.

  Херсонський міський Меджліс повідомляє, що кримські татари, які виявлять бажання взяти участь у форумі можуть звернутися до координаторів у чотирьох населених пунктах Херсонської області:

м.Херсон тел.: 0505937969
м.Генічеськ тел.: 0953002969
смт. Новоолексіївка тел.: 0502788843
смт. Рикове тел.: 0951025928

радіо "Куреш"