Новини
Головна > Кримське судилище: 8 місяців колонії суворого режиму за порушення міграційних правил

Кримське судилище: 8 місяців колонії суворого режиму за порушення міграційних правил

22.01.2019 12:06

    В анексованому Криму так званий «суд» окупованого Армянська засудив українського громадянина до тюремного терміну ув'язнення на вісім місяців з відбуванням покарання в колонії суворого режиму через нібито порушених міграційних правил. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на інформацію від ФСБ. В тому числі, відомо, що 22-річний громадянин України, незважаючи на заборону в'їзду на територію РФ, проживав в Феодосії. Він раніше оформив в Україні паспорт зі зміненими установчими даними.

«Кримінальна справа була порушена за ч. 2 ст. 322 КК РФ (перетин державного кордону РФ іноземним громадянином, в'їзд яким свідомо для винного не дозволений) », - йдеться в повідомленні.

В кінцевому рахунку так званий «суд» визнав провину хлопця в «порушенні державного кордону Російської Федерації». Зараз хлопець перебуває у слідчому ізоляторі.

   Громадянин України 1996 року, був виявлений і затриманий співробітниками так званого "Прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим" в листопаді 2018 року в Феодосії. Всупереч оголошеного в 2016 році судового рішення про заборону в'їзду на російську територію терміном на 5 років українець оформив новий паспорт із зміненими установчими даними, і за цим документом іноземець приїхав до Криму, який зараз окупований Росією, де через якийсь час, його і виявили співробітники так званого "Прикордонного управління".