Новини
 
Головна > "Крим – це Україна" – у Херсоні пікетуватимуть концерт гурту "Время и стекло"

"Крим – це Україна" – у Херсоні пікетуватимуть концерт гурту "Время и стекло"

08.12.2019 19:36

9 грудня, у Херсоні в ККЗ Ювілейна, о 19:00 має відбутись концерт гурту Время и стекло. Громадське формування Самооборона м. Херсона на своїй сторінці у фейсбук закликає до пікету виступу цієї групи, через скандал із Кримом.  

«О 18:00 9 грудня запрошуємо небайдужих патріотів України на центральний вхід ККЗ " Юбілейного" на мирний пікет групи "Врємя істекло" , соліст якої не знає, що Крим, то Україна! Приєднуйтесь!», – зазначено у дописі самооборони

У листопаді  цього року, концерт групи «Время и Стекло» у Львові був скасований, оскільки артисти відмовилися знімати відео, на якому визнають Росію агресором, а Крим анексованим. Відзначимо, виступ мав відбутися в клубі «Малевич», 5 грудня. Активіст Антон Петровський повідомив, що раніше вони часто контактували з артистами, і ті категорично відмовилися відповідати на питання: «Чий Крим».

«Время и стекло», згідно з нашою домовленістю, відмовилося записувати таке відео. Для того, щоб у Львові не було масових обурень, організатори вирішили скасувати концерт », - сказав Петровський.

У серпні 2019 року, соліст гурту Олексій Завгородній, більш відомий як Позитив, під час концерту у Всеросійському дитячому центрі «Зміна» (Анапа), назвав юних глядачів «майбутнім нашої країни». Гурт  «Время и стекло» переїхали в РФ. Коли солісти говорять про Росію, то кажуть, що це «наша» країна».

Солісти гурту Олексій Завгородній та Надія Дорофєєва свій скандал із позицією по Криму не коментують.

радіо Куреш