Новини
Головна > Кравчук порадив Зеленському зняти блокаду з Криму - РосЗМІ

Кравчук порадив Зеленському зняти блокаду з Криму - РосЗМІ

22.04.2019 22:44

  Перший президент незалежної України Леонід Кравчук вважає, що лідеру другого туру президентських виборів в Україні Володимиру Зеленському необхідно змінити державну політику по відношенню до Криму і почати налагоджувати відносини з жителями півострова. Про це повідомляють РІА Новини Крим.

 «Україна за жодних обставин не погодиться визнати, що Крим - не український. Але потрібно робити так, щоб наші відносини з громадянами, що живвуть в Криму були людяними. Необхідно зняти всі блокади. Питання, пов'язані з водою, електроенергією і так далі, повинні вирішуватися цивілізованим ринковим шляхом. Якщо ми налагодимо нормальні відносини з жителями Криму, думаю, поступово ми ці відносини будемо поглиблювати, розвивати, і прийдемо до якихось правильних висновків», - сказав Леонід Кравчук у інтерв'ю РІА Новини Крим.

   Говорячи про причини перемоги Зеленського на президентських виборах, Кравчук зазначив, що люди в Україні втомилися від бідності, високих цін і порожніх обіцянок влади, тому проголосували за нове обличчя в політиці.

«Народ був готовий поміняти владу. Він хотів це зробити дуже давно. Чому саме Зеленський? Тому що серед кандидатів у президенти не було нової людини, більш політично підготовленого. Зеленський має хороші людські якості, він юрист, гуманітарій, добра за своєю природою людина. І коли він залишився наодинці з чинним президентом, який всі п'ять років, життя людей не тільки серйозно не міняв, а ще й погіршив, природно, що вибрали Зеленського. Якби замість нього була інша нова людина, вибрали б і її теж», - пояснив перший президент України.