Новини
Головна > Ігор Романенко: у Росії вже є готовий план захоплення Херсонської області

Ігор Романенко: у Росії вже є готовий план захоплення Херсонської області

07.08.2018 15:15

    У інтерв’ю виданню «Факти», Ігор Романенко, екс-заступник голови Генерального штабу ЗСУ, повідомив, що Росія готується до захоплення Херсонської області.

    Ігор Романенко повідомив, що ситуація в окупованому Криму постійно погіршується. Це зумовлено значним зменшенням запасів питної води, а тому для того аби подолати цю проблему, у Росії є тільки один спосіб забезпечення Криму питною водою – взяти її з території Херсонської області.

   «У Москві постійно розроблюють план захоплення України або її окремих територій, як це було в Криму у 2014 році. Впевний, що у Росії вже є готовий план захоплення Херсонської області, Україна про таку загрозу знає і готується дати адекватну відповідь» - повідомив Ігор Романенко, екс-заступник голови Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант

 Екс-генерал наголосив, що у випадку військової провокації Україна має дати ефективну відповідь, адже розраховувати на підтримку військ НАТО, не варто.

   В той же час екс-генерал повідомив, що Кремль розуміє, що захопити Україну військовим шляхом не вдасться. Тому в Україні має зявитись 5-та колона на Банковій та у Верховній Раді, яка знищить Україну із середини.