Новини
Головна > Херсонці підтримали звернення до ЮНЕСКО

Херсонці підтримали звернення до ЮНЕСКО

18.04.2018 21:21

     У Херсоні благодійна організація Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш» зібрав підписи в підтримку звернення в ЮНЕСКО через загрозу знищення Ханського палацу у Бахчисараї окупаційною владою Криму. Збір підписів розпочався 5 квітня на заході, що організувала благодійна організація, на якому представила херсонцям детальний аналіз проблеми знищення музею. Голова Херсонського міського Меджлісу та БО ККСЦ «Куреш» Ібрагім Сулейманов зауважив, що зважаючи на те, що Ханський палац, це єдиний із збережених зразків кримськотатарської палацової культури, та один із трьох уцілілих Східних палаців у Європі, він має бути збереженим та захищеним від знищення.

     Протягом двох тижнів небайдужі херсонці та гості міста залишали свої підписи в підтримку звернення в ЮНЕСКО, які на даний час  вже передані кримській ініціативній групі.

      Нагадаємо, що у березні 2018 року учасник кримськотатарського національного руху Наріман Джелял та  адвокат Микола Полозов підготували звернення в ЮНЕСКО із проханням вжити заходів щодо збереження Ханського палацу у Бахчисараї та припинити так звану «реставрацію» палацу-музею.  

"У Херсоні збирають підписи проти варварської "реставрації" Ханського палацу у Бахчисараї"