Новини
Головна > Герої серед нас: брати із Херсону врятували родину з палаючого автомобілю

Герої серед нас: брати із Херсону врятували родину з палаючого автомобілю

23.01.2019 13:56

    19 січня ввечері на об'їзній дорозі Миколаєва в районі с. Зайчевське кросовер Kia Sorento, в якому їхала родина з Херсона, зіткнулася із зерновозом MAN. «Кіа» з херсонцями злетів у кювет і загорівся. Випадкові свідки ДТП допомогли вибратися з авто водієві, його дружині, а також витягли 2-річну дитину. У жінки виявився перелом ноги, у водія - численні забої, а дитина, як стверджують очевидці події, не постраждала. Однак допомогти врятуватися родині з палаючого автомобілю допомогли випадкові свідки ДТП – двоє братів із Херсону Умуд та Сабір Ширінови. Про цю історію пише «Kherson Daily».

  Історію порятунку родини розповідає Аділь Бабаєв:

"Крик душі! 19 січня близько 19:00 брати Ширінова - Умуд і Сабір - поверталися з роботи.

Вони в районі готель-кафе «Інгул», який знаходиться за межею міста Миколаїв, побачивши перевернутий причіп від хури, зупинили машину.

Коли підійшли до водія вантажного автомобіля помітили, що в 40-50 м від них на узбіччі горить перевернутий джип, і в машині плаче дитина.

Коли старший брат Умуд питав у водія вантажівки, чому він стоїть, треба ж надати допомогу - витягнути з палаючої машини дитини та інших пасажирів, той відповів, що вже пізно, і він не має наміру ризикувати життям.

Брати Ширінови не розгубилися ... Вони розуміли, що дорога кожна секунда. Вони, ризикуючи своїм життям, кинулися витягати з палаючого джипа дитину. Навіть розбили бокове скло машини, але нічого не вийшло.

Раптом молодший брат Сабір крикнув: «Давайте ззаду зламаємо багажник і через нього заліземо в автомобіль».

Зламавши багажник, вони витягли дитину, яка дуже сильно плакала і слідом за нею і її матір.

У машині між передніми сидіннями залишився батько. Його практично неможливо було витягти, до газового балона через патрубок дуже швидко наближався вогонь.

Всі кричали: «Тікайте, зараз буде вибух.» А брати Ширінови, незважаючи на очевидну небезпеку, кинулися через багажник, зламавши сидіння, і витягли батька дитини, який був без свідомості і застряг між сидіннями.

Після порятунку буквально через хвилину вибухнув газовий балон в машині. Так, з Божою поміччю брати Ширінови, вчинивши подвиг, врятували молоду сім'ю.

Коли всі байдуже дивилися, як горить автомобіль, вони проявили свій людський і громадянський обов'язок милосердя, мужність і здійснили подвиг. Адже в будь-яку секунду міг вибухнути в машині газовий балон. Після порятунку сім'ї, приїхали співробітники МНС, швидка допомога і журналісти. Коли швидка допомога забрала сім'ю в лікарню, брати Ширінови не заспокоїлися і поїхали туди теж, надали матеріальну допомогу у порятунку дитини. І до цього дня вони надають допомогу постраждалій родині.

   У братів Ширінових Умуда і Сабіра теж є сім'ї і у кожного двоє дітей. Вони члени Конгресу азербайджанців України в Миколаївській області.

Ми всі говоримо: «Спасибі, хлопці, за здійснений подвиг, за мужність і героїзм заради порятунку людських життів». – розповів Аділь Бабаєв.  

  Він також здивований, що нажаль, ні МНС, а ні Національна Поліція, ні  ЗМІ, про вчинок хлопців не говорять.  

  «Ми поважаємо звичаї традиції культуру мови віросповідання всіх національностей. Немає поганої і хорошої нації. Коли городяни - по національності азербайджанці - роблять якийсь злочин або правопорушення відразу, про це говорять засоби масової інформації, що особи кавказької національності вчинили злочин або правопорушення…. За проявлену милосердя заради порятунку людських життів Бог вас нагородить. На сьогоднішній день ми вам кажемо: «Дякую і низький уклін. Ми вами пишаємося, брати Ширінова» - додав Аділь Бабаєв.