Новини
Головна > Гарні новини, які змінюють наше життя

Гарні новини, які змінюють наше життя

27.03.2018 13:19

   Як же мало, останнім часом, хороших новин ми чуємо з екранів телевізорів. Від великої кількості негативу, багато хто стає грубіше, черствіше  та замикається для  вирішення  власних проблем. І як же приємно, коли знаходяться причини говорити про гарні новини. Саме сьогодні є про що розповісти.

   Багато хто знає, що БО «ККСЦ« Куреш» і «Радіо Куреш» на протязі 2017 року проводили кілька публічних акцій з підтримки політв'язнів в Криму і їх дітей. В рамках цієї акцій жителі Херсона зібрали близько 9000 грн.

Херсонцы собрали для крымчан почти 9 тысяч «презренных» российских рублей

Жители Херсона активно поддерживают акцию "Презренный рубль для оккупанта" 

Пізніше була акція «Зроби маленьке диво для малечі», де всі бажаючі могли передати дитячі книжки для дітей політв'язнів в Криму.

Чарівниками не народжуються, чарівниками роблять наші вчинки. Нова акція від "Радіо Куреш" (на фото: подаровані книжки) 

«Зроби маленьке чудо для дітей кримських політв’язнів»

Нам вдалося відправити до Криму  55 як художніх, так і різноманітних книг для розвитку особистості дитини, які представники Меджлісу кримськотатарського народу розподілили серед найбільш нужденних. 

Радіо Куреш завершує акцію: «Зроби маленьке диво для малечі» 

Кілька днів тому ми отримали нову посилку від нашої постійної слухачки Світлани з Києва. На її прохання ми пересилаємо книжки на окуповану територію  для дівчаток та  їх мам.

Від імені співробітників «Радіо Куреш», хочу висловити слова подяки особисто Світлані і всім хто підтримує наші акції, а також передати слова підтримки всім жителям Криму, які знаходяться в окупації.

Територіальна цілісність України буде відновлена, Крим буде вільним, а агресор понесе заслужене міжнародне покарання.

 

Вподабайте сторінку радіо "Куреш" https://www.facebook.com/pg/kureshradiosi/reviews/?ref=page_internal