Новини
Головна > Г. Лемешка етапували з Криму до Краснодару

Г. Лемешка етапували з Криму до Краснодару

10.08.2018 09:37

   З окупованого Сімферополя до Краснодару етапували українського політичного в’язня Генадія Лемешко. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук кореспондент «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

   «Засуджений на вісім років позбавлення волі за звинуваченням у незаконному виготовленні, перевезенні та зберіганні боєприпасів і вибухових речовин, Геннадій Лімешко етапований з Сімферополя для відбування покарання. На даний момент Лімешко знаходиться в Краснодарі. За попередньою інформацією, його можуть направити в Кабардино-Балкарії, Саратов, або залишити в Краснодарському краї.» - повідомляє Антон Наумлюк

   Нагадаємо, що 15 серпня Федеральна служба безпеки Російської Федерації повідомила про затримання 12 серпня в окупованому Криму українця Геннадія Лемешка, звинувативши його в спробі диверсії за завданням Служби безпеки України.

   Геннадій Лемешко також говорить на відео про "підготовку диверсій" в Криму: підрив лінії електропередач в проміжку між Судаком і Новим Світом, руйнування дороги "шляхом обвалу каміння" і підпал звалища біля селища Рибальське і "лісового масиву біля Алушти". Все це за версією ФСБ Геннадій Лемешко погодився зробити за винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.