Новини
Головна > Євробачення-2019. Джамала: «Якщо ти прийшов на конкурс і представляєш цілу країну, ти маєш відповідати за всіх нас»

Євробачення-2019. Джамала: «Якщо ти прийшов на конкурс і представляєш цілу країну, ти маєш відповідати за всіх нас»

23.02.2019 19:54

   Сьогодні, 23 лютого, о 19:00 розпочався фінал Національного відбору на Євробачення-2019, в якому беруть участь 6 учасників, що борються за право представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі. Днями розгорнувся скандал навколо позиції учасників пісенного відбору – гурту «ANNA-MARIA» та їх позиції по Криму, і цю тему не міг оминути ведучий відбору – Сергій Притула, який задав питання суддям, що для них важливо при відборі учасників. Про це повідомляє радіо "Куреш". Суддя – сівачка Джамала, сказала, що для неї важливі як вокальні, творчі данні, так і позиція людей, що планують представляти людину на Міжнародному конкурсі. Адже за її словами, у перший же день буде прес-конференція, де будуть сотні журналістів, що задаватимуть питання не тільки про тврочість, але й про ситуацію в Україні.

«Якщо ти прийшов на конкурс і представляєш цілу країну, ти маєш відповідати за всіх нас. Розумієте? Я вважаю, що позиція важлива, бо будуть прес-конференції, в перший день в Тель-Авіві, на якій буде більше 200-сот журналістів зі всього світу.» - сказала Джамала

 

Відео UA:СУСПІЛЬНЕ

Суддя пісенного конкурсу -  Андрій Данилко, сказав що для нього в учаснику важлива і пісня і позиція.

«Для мене важлива і пісня і позиція. Позиція дуже важлива зараз, у такий час» - сказав Андрій Данилко

  Нагадаємо, що днями розгорівся скандал навколо позиції учасниць гурту «ANNA-MARIA», які відмовились відповідати на питання «Чий Крим», бо як виявилось, вони мають батьків-колаборантів, адже тато сестер-учасниць працював в окупаційному так званому Верховному суді Криму, а їх мати досі працює на посаді заступника голови Ради міністрів Республіки Крим – керівником апарату Ради міністрів Республіки Крим, дочки якої планують представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі. Сьогодні вони виступатимуть останніми, відповідно до жеребкування, після чого відбудеться он-лайн голосування за достойного представника від України на Євробаченні-2019. 

Фото: UA:СУСПІЛЬНЕ

радіо "Куреш"