Новини
Головна > «Екс-заступника Міністра Кримського уряду» Фаруха Камалова залишили під вартою

«Екс-заступника Міністра Кримського уряду» Фаруха Камалова залишили під вартою

02.03.2018 15:03

    Сьогодні, 2 березня, Херсонський міський суд, продовжив запобіжний захід тримання під вартою так званому, «екс-заступнику Міністра спорту Ради міністрів Криму Фаруху Камалову.

Про це повідомляє інтернет-видання «МОСТ».

   Фарух Камалов не визнає обвинувачення висунутого проти нього, а саме пособництво окупаційній владі Криму. Того, що він перебував на посаді "заступника міністра", Фарух не заперечує. Свою роботу в окупаційних структурах пояснює необхідністю виживання.

«Направление всего того, что сейчас прокуратура хочет направить в экспертизу, по своей сути не даст ничего кроме подтверждения того, что был я на должности или не был на должности. Никаких ущербов, никаких дополнительных проблем.» - заявив Фарух Камалов.

   Крім того, він переконаний, що кримські татари не мають приймати участі у цьому «конфлікті»  (анексії Криму Росією – ред.)

   Фаруха Камалова залишили під вартою до 2 квітня, в цей час пройдуть додаткові експертизи по справі.


Нагадаємо, що в ніч на 2 лютого 2018 року за час проведення пошукових заходів на КПВВ «Каланчак» оперативними співробітниками главку СБУ в АРК був затриманий колишній «заступник міністра спорту» окупованого Криму Фарух Камалов. Фарух Камалов, будучи громадянином України, з 21 квітня 2015 по 21 квітня 2016 року обіймав посаду «заступника міністра спорту Республіки Крим».
На сьогодні Камалов входить до складу робочої групи з розробки державної програми «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ в Республіці Крим», а також обіймає посаду секретаря і заступника голови з правової роботи регіонального відділення Загальноросійської суспільно-державної організаціїї «Добровільне товариство сприяння армії , авіації і флоту Росії ».