Новини
Головна > Екс-президента Криму судитимуть за опір поліціянтам

Екс-президента Криму судитимуть за опір поліціянтам

19.03.2019 13:30

У вівторок, 19 березня, в підконтрольному Кремлю Центральному районному суді Сімферополя відбудеться судове засідання щодо затриманого напередодні екс-президента Криму Юрія Мєшкова. Про це повідомляють "Крим.РеаліЇ". Його звинувачують в «опорі співробітникам поліції». Про це Крим.Реалії повідомив сам Мєшков.

«О 14:00 (за місцевим часом – КР) – розгляд адміністративної справи за «опір співробітникам поліції»... Вчора співробітниця поліції сказала, що мене, швидше за все, заарештують, бо їм треба забезпечити мою явку до суду, а якщо до суду я потраплю, то отримаю, швидше за все, 15 діб арешту», – сказав Мєшков.

Юрій Мєшков - екс-президент Республіки Крим

За його словами, у нього немає адвоката, оскільки напередодні співробітники російської поліції відпустили його з райвідділу тільки близько 22:00 за місцевим часом.

Своє затримання і призначене судове засідання він пов'язує з тим, що на 19 березня планував провести в Сімферополі мітинг проти підконтрольної Кремлю кримської влади.

«На сьогодні планував мітинг... Проти того, що влада бандитська. Тема: «Влада належить народу?». І пояснення: «Кримом править бандит, корупційна кумівська влада просякла у всі сфери економіки і суспільно-політичного життя». Ось хотіли висловити своє з цього приводу невдоволення», – сказав Мєшков.

Наразі немає інформації про цю ситуацію від російських правоохоронних органів у Криму.

Російські силовики в Сімферополі 18 березня затримали екс-президента Криму Юрія Мєшкова за заявою невідомої особи, що колишній кримський президент нібито перебуває в стані наркотичного сп'яніння. Пізніше його повезли на огляд, однак, за словами Мєшкова, слідів алкогольного або наркотичного сп'яніння в нього не виявили. Разом з Мєшклвим був затриманий і так званий атаман "Кримського козацтва" Сергій Акімов та проросійські блогери Ілля Большебродов та Олег Кочєрев. Блогери були затримані під час свого інтерв'ю телеканалу Белсат.

Наприкінці лютого екс-президент Криму Юрій Мєшков розкритикував нинішню російську владу півострова за «зраду» Росії під час анексії півострова.