Новини
Головна > Екологи попереджають про кислотні дощі у Криму та на Херсонщині

Екологи попереджають про кислотні дощі у Криму та на Херсонщині

06.09.2018 11:06

    Токсичні випари «Кримського титану» дійшли до Джанкою і Херсонської області. Екологи попереджають: сірчистий ангідрид може розсіювати не тільки вітер, а й дощ. У зв'язку з прогнозом опадів панічні настрої виникають навіть у жителів далеких від Армянська міст Криму. Так звані владні структури Криму небезпеку заперечують. Але тим не менше проводять евакуацію дітей з міста.

   Кримські екологи повідомляють, що наслідки надзвичайної ситуації в Армянську вже відчуваються в Джанкої: почали хворіти дерева і важко дихається.

   Осідання кислотних парів «Кримського титану» зазнали і населені пункти Херсонської області України. Їх дія відчувається навіть у райцентрі Чаплинка.

    У соцмережах жителі Чаплинського району Херсонської області скаржаться на такі ж симптоми, як і у кримчан: нудота, запаморочення, задуха і висип і алергія. Постраждала і рослинність: листя на деревах опало.

    У найближчі дні в Криму пройдуть дощі, які можливо принесуть із собою кислотні випари, говорять екологи Центру екологічного благополуччя.

(Прогноз погоди по Сімферополю)

   У Херсоні дощ пройшов вже вчора, у найближчі дні можна буде встановити, чи був цей дощ кислотним. По Херсону у найближчі дні також очікуються опади.

(Прогноз погоди по Херсону)

    Насправді, імовірність того, що дощі випадуть кислотними є, але наскільки небезпечними, не відомо. Те, що шкідливі речовини, що потрапили в атмосферу, випадуть з дощем – не секрет. Важливим фактором є напрямок вітру, який і почне розносити шкідливі речовини.