Новини
Головна > День спротиву російський окупації в Херсоні

День спротиву російський окупації в Херсоні

25.02.2021 17:13

Херсонський міський меджліс та громадські організації закликають приєднатися до Дня спротиву російський окупації.

Сім років тому, на головній площі Сімферополя, відбувся найбільший, за всю історію існування АР Крим, мітінг.

Єдиним гаслом зібрання було: "Збереження територіальної цілісності України і недопущення ухвалення Верховною Радою АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії».

Від тоді, 26 лютого, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 2 лютого 2016 р., та Указу президента від 26.02.2020, в Україні відзначається як День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.
В цей день, Херсонський міський Меджліс, при підтримці громадських організацій: «Кримськотатарський Культурно-Спортивний Центр «Куреш», ГО «Руський культурний центр ім. А.С.Пушкіна», ХМГО «Культурний центр Україна – Литва», запрошує патріотичні сили міста, не залежно від партійної приналежності, зібратися всім разом щоб показати нашу єдність та рішучість у боротьбі за відновлення територіальної цілісності України.
Запрошую всіх не байдужих, (громадські організації, партійні осередки, органи місцевого самоврядування, патріотичні громадяни, вимушено переселені люди з Криму, представників національних меншин, журналістів, блогерів та ЗМІ) приєднатися до заходу.
Крим – це територія вільної України! Сьогодняшня окупація – явище тимчасове і питання лише часу, коли український прапор буде майоріти над Кримом!
Прохання від організатора:
при собі мати тільки державні прапори та (або) національні прапори кримськотатарського народу та власноруч виготовлені плакати з закликами до окупаційної влади РФ, звільнити український півострів.