Новини
Головна > День народження Володимира Балуха та Романа Сущенка: депутати Європарламенту написали їм листи

День народження Володимира Балуха та Романа Сущенка: депутати Європарламенту написали їм листи

08.02.2019 14:18

  Група членів Європейського парламенту і представник України при Євросоюзі Микола Точицький звернулися зі словами підтримки до українських в'язням Кремля Роману Сущенко та Володимиру Балух з нагоди їх дня народження.

   Вони зажадали у Росії негайно звільнити всіх політв'язнів українців, а Балух та Сущенко, яким 8 та 9 лютого виповнюється 48 і 50 років відповідно, висловили свою підтримку, побажавши їм міцного здоров'я, сил і терпіння

 

Політичні в'язні Кремля:Володимир Балух та Роман Сущенко

   Листи євродепутатів були викладені на Facebook-сторінці представництва України в ЄС.

   Крім Точіцького, документи підписали депутати Європейського парламенту Марк Демесмакер (Бельгія), Едуард Кукан (Словаччина), Чарльз Теннок (Великобританія), Міхал Боні (Польща), Ребекка Хармс (Німеччина), Джулі Уорд (Великобританія) и Анна Фотига (Польща).

   "Ми такоже заклікаємо міжнародне співтоваріство посіліті Тиск на Россию и Врятувати їх з російського полону", - додали в Українському представніцтві.

  Нагадаємо, Ранее члени груп дружби з Україною в парламен те Великобритании звернули з листами до капітанів трьох українських кораблів, захоплень російськімі спецслужбами в лістопаді.