Новини
Головна > Чарівниками не народжуються, чарівниками роблять наші вчинки. Нова акція від "Радіо Куреш" (на фото: подаровані книжки)

Чарівниками не народжуються, чарівниками роблять наші вчинки. Нова акція від "Радіо Куреш" (на фото: подаровані книжки)

07.12.2017 17:11

Дорогі друзі!

Нещодавно, редакція «Радіо Куреш» отримала чудовий подарунок!

Цей подарунок зробила людина, яка чула про те, що в Криму є добрі люди, які допомагають дітям, що наразі залишились без  своїх батьків, бо їхні батьки вже декілька місяців знаходяться у в’язницях  і окупаційною владою вважаються політично небезпечними.

 Вона передала нам просто величезну купу дитячих книжок. (на фото) Тут і казки, і розмальовки, і оповідання та ще багато чого, чому дитячи очі будуть раді.

Це настільки класний та неймовірно добрий вчинок людини, що ми, по перше,  не можемо про це не розповісти, а по друге - у нас з’явилася  ідея: А можливо таких людей насправді  більше і  вони також шукають можливість зробити щось казкове, щось добре та гарне перед Новим роком?

Тому «Радіо Куреш» розпочинає акцію на підтримку дітей-політичних в’язнів, які зараз залишилися без батьківської любові, та знаходяться на окупованій території АР Крим.

  Чарівниками не народжуються, чарівниками нас роблять наші вчинки.  Акцію ми назвали:  «Зроби маленьке диво для малечі»

 Якщо Ви хочете прийняти участь в акції, надсилайте або передавайте дитячі книжки, іграшки або інші невеличкі чарівні речі і ми обов’язково передамо їх до Криму, саме тим дітям, які будуть раді  вашому подарунку.

 м.Херсон, вул. І.Куліка, 34. Херсонській міський меджліс.  Або надсилайте  Новою поштою, відділення № 13, отримувач БО "ККСЦ "Куреш"