Новини
Головна > "Бранці Кремля" у Вашингтоні

"Бранці Кремля" у Вашингтоні

24.05.2018 10:53

    22 травня 2018 року у Посольстві України в Вашингтоні відбувся показ документального фільму «Бранці Кремля», знятого телеканалом іномовлення UA|TV на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Про це повідомляється на сайті Міністерства інформаційної політики.

    Стрічку «Бранці Кремля» представили Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв та Надзвичайний і Повноважний Посол України в США Валерій Чалий.

    «Це фільм про те, що переживає людина, яка стає жертвою політичних репресій. Фільм про те, що відчувають рідні й близькі в’язнів Кремля. Біль, катування, приниження гідності, нелюдські умови - те, чого майже сім десятків українських в’язнів совісті зазнають в окупованому Криму та в російських тюрмах», - зазначила Еміна Джапарова.

    Нагадаємо, презентація стрічки «Бранці Кремля» відбулась 26 лютого 2018 під час міжнародного форуму «Окупований півострів: чотири роки опору».  14 березня фільм показали у Представництві Європейської Комісії в Софії (Болгарія) у рамках публічної дискусії «Чотири роки після окупації Криму: чи існує вихід із глухого кута?».