Новини
Головна > Армянськ: Дихайте… не дихайте

Армянськ: Дихайте… не дихайте

01.10.2018 11:36

   Історія з викидами на заводі «Кримський Титан» продовжується.   Місцеві жителі, м. Армянськ, що розташоване неподалік самого заводу, почали повертатись до своїх домівок разом із дітьми, після того, як їх в черговий раз запевнили в безпечності повітря. Однак по поверненню, жителі Армянську почали знову скаржитись на погане самопочуття та окислення металевих предметів.

  Місцеві жителі шукають докази забруднення повітря кисловідстійником у всьому, так, вчора сфотаграфували над м. Армянськ зелені  хмари, а сьогодні вранці, на світлинах хмари вже рожевого кольору.

 

"Вот такие облака сегодня над Перекопом. Видно как идёт испарение и превращается в такие неестественные радужные облака..." может, у страха глаза и велики. Но это совершенно оправдано в городе-катастрофе ведь тут кроме погоды, ничего не изменилось» - дописують жителі Армянську у соціальних мережах

Вірогідно, що кислонакопичувач продовжує випаровуватись, не дивлячись на прохолодну погоду.

«Армянск город-катастрофа тудей сегодня тоже кислотная атака на месте дети идут в сад-школу и дышат серной и еще менделеев знает какой кислотой вся проблема на месте! Увозите детей!»  - дописують у соцільних мережах

Також жителі повідомляють, що і металеві предмети продовжують іржавіти, так само, як і місяць тому та запевняють, що дихати не стало легше і проблема досі залишається відкритою.