Новини
Головна > Архієпископа Климента перевозять до Київського відділку поліції Сімферополя де випишуть протокол

Архієпископа Климента перевозять до Київського відділку поліції Сімферополя де випишуть протокол

03.03.2019 17:04

  Архієпископ Климент вийшов з Центрального районного відділку так званої Поліції Сімферополя разом з адвокатами Миколою Полозовим та Емілем Курбедіновим. Відповідне відео виходму архієпископа Климента з відділку поліції опубліковано "Кримською Солідарністю".

   "Спочатку затримали архієпископа за підозрою у пограбуванні," - повідомляє адвокат Микола Полозов, - "зараз йому судячи з усього хочуть інкримінувати дрібне хуліганство, начебто він  нецензурно висловлювався". Повезуть Климента у Київський районний відділ окупаційної поліції у м. Сімферополь. Після цього йому випишуть протокол, після цього за словами адвоката пройде так званий суд, і йому може загрожувати до 15 діб адміністративного арешту, або штраф.

адвокат Микола Полозов

зліва направо: адвокат Еміль Курбедінов, архієпископ Климент та адвокат Микола Полозов

Адвокати переконані, що такі злочинні дії окупаційної влади та силових структур пов'язані з правозахисною діяльністю Архієпископа Климента.

Допис адвоката Еміля Курбедінова

 

   Нагадаємо, сьогодні, 3 березня, в окупованому Криму російські силовики затримали архієпископа Сімферопольського і Кримського Климента (Куща). Як повідомлялося, Климента затримали на автовокзалі окупованого Сімферополя за підозрою у пограбуванні свого ж храму.   Архієпископ Климент, який є головою Православної місії допомоги жертвам порушення прав людини та особам, позбавленим волі, планував відвідати судовий розгляд справи політв‘язня Павла Гриба у м. Ростові-на-Дону. Також Архиєпископ Сімферпольський та Кримський Климент є головою Кримської Єпархії православної церкви України, та з 22 січня 2018 року, він виконує обов’язки голови Херсонської єпархії ПЦУ. 

радіо "Куреш"