Новини
Головна > Американська розвідка опублікувала доклад чого чекати на виборах Президента України, в Азовському морі та в зоні ООС

Американська розвідка опублікувала доклад чого чекати на виборах Президента України, в Азовському морі та в зоні ООС

30.01.2019 10:29

    Ситуація у середині Росії погіршуватиметься, адже з кожним роком збільшується кількість росіян, які невдоволені чинною владою, рівнем життя та курсом країни. Не дивлячись на це Росія продовжить своє втручання в  конфлікти на карті світу. Про це повідомила у своєму докладі Американська розвідка. 

    Москва розглядає військову силу як запоруку збереження її життєвих інтересів та підтримку її зовнішньої політики. Військовий комплекс щороку модернізується та Росія утримує найбільший у світі ядерний запас. Після десятиліть збільшення витрат на підтримку та модернізацію оборони, бюджет витрат скоротився приблизно до 3,8 відсотка ВВП у 2019 році, зі свого піку близько 5,4 відсотка у 2016 році. Американська розвідка переконана, в найближчий час військові витрати збільшяться. У 2019 році Росія буде модернізувати протиповітряну оборону, підводні човни та електронні війська.  

   Безпека в Азовському морі

   Американська розвідка повідомляє, що двосторонні напруги продовжуватимуть зростати в Чорному та Азовському морях, оскільки кожна із сторін стверджує свій суверенітет і військово-морські можливості. Росія продовжить свою військову, політичну та економічну дестабілізацію кампанії проти України, щоб спробувати завадити зусиллям Києва інтегруватися в ЄС і зміцнити зв'язки з НАТО. Перехоплення Росією українських кораблів у Керченській протоці та затримання кораблів у листопаді 2018 року демонструє готовність Росії обмежити свободу України  та провадити політичний тиск на керівництво країни та проведення виборів у березні 2019 року.  

Втручання у вибори в Україні

   Що стосується виборів, то розвдка повідомляє, що велике поле кандидатів у президенти, високий рівень недовіри до політичних еліт і відсутність довіри до влади, все це може надати конкурентам Президента України Петра Порошенка, можливість до виграти політичну гонку, за рахунок електорату, який ще не визначився із кандидатурою. Тому, майбутній переможець у виборах Президента України може бути неочікуваним вибором для багатьох.

   Крім того, Кремль починає застосовувати низку інструментів впливу на виборчий процес в Україні, а саме: нестабільну економіку України, і так розвинену корупцію, кібер-вразливість та суспільне невдоволення чинною владою.

Наступ на Україну

   Американська розвідка константує, що Кремль прагне зберегти і, де можливо, розширити свій вплив на території колишнього Радянського Союзу Країни колишнього Союзу, які, як стверджує офіційна Москва, знаходяться в сфері її впливу.

«Ми оцінюємо, що масштабний наступ на територію України Росією, або проросійськими силами, можливий, але малоімовірний.» - зазначено у доповіді.

радіо "Куреш"